Kolejne działania „Stop-drift” przyniosły 41 wykroczeń i 13 zatrzymanych dowodów

Samochód BMW
Fot. KMP Lublin

Prawie 50 skontrolowanych pojazdów, 41 wykroczeń oraz 13 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych – to efekty kolejnych już działań „Stop-drift”. Policjanci ruchu drogowego podczas nocnych patroli zwracali szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów oraz niebezpieczne zachowania na drodze.

Kolejne działania „Stop-drift”

Wzmożone kontrole „hałaśliwych kierowców” to już swego rodzaju norma w Lublinie. Tym razem policjanci z komendy miejskiej prowadzili działania w piątkową i sobotnią noc. Podczas patroli skupili się przede wszystkim na osobach rażąco naruszających zasady bezpieczeństwa.

muscle car
Fot. KMP Lublin

Prowadzone były kontrole prędkości, sprawdzana była trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz tradycyjnie głośność wydechów. Weekendowe kontrole to kontynuacja zapoczątkowanych w ubiegłym roku działań „Stop-drift”.

Samochód audi
Fot. KMP Lublin

Policjanci podczas patroli skontrolowali prawie 50 pojazdów i ujawnili 41 wykroczeń. Niezmiennie znaczna część naruszeń dotyczyła nadmiernej prędkości. Niestety w dalszym ciągu na ulicach miasta pojawiają się kierowcy z niedozwolonymi przeróbkami układu wydechowego pojazdów lub innymi niezgodnymi z prawem modyfikacjami — informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. a na BMW które co weekend wyjeżdża z Wyżynnej dalej nie ma bata. Jest tak głośne że słychac go z kilku kilometrów ale pewnie ma przepustnice na wydechu i podczas kontroli wszystko ok.