Kolejna zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich. Co się zmieni?

Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie
Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie | fot. Miasto Lublin

Od najbliższej środy zmieni się tymczasowa organizacja ruchu na przebudowywanych al. Racławickich w Lublinie. Sprawdziliśmy, co się zmieni.

Zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich

Od środy, 12 maja nastąpi zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich w Lublinie. Wykonawca przystąpi do II etapu przebudowy skrzyżowania ulic Poniatowskiego i Sowińskiego z al. Racławickimi.

Prace przewidują zamknięcie prawej połowy al. Racławickich, po stronie Kościoła Garnizonowego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Sowińskiego w kierunku ul. Długosza.

Ruch pojazdów odbywać się będzie dwukierunkowo nowo wybudowaną nawierzchnią po stronie Ogrodu Saskiego. Nadal zamknięta pozostaje ul. Poniatowskiego, a na wlocie z ul. Sowińskiego w al. Racławickie obowiązuje nakaz jazdy w prawo, o czym informują znaki.

Taka tymczasowa organizacja ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do kanalizacji deszczowej, rury osłonowe do sygnalizacji świetlnej oraz podbudowę nawierzchni jezdni.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.