Kolejna zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich. Co się zmieni?

Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie
Widok z lotu ptaka na przebudowywane al. Racławickie | fot. Miasto Lublin

Od najbliższej środy zmieni się tymczasowa organizacja ruchu na przebudowywanych al. Racławickich w Lublinie. Sprawdziliśmy, co się zmieni.

Zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich

Od środy, 12 maja nastąpi zmiana organizacji ruchu na al. Racławickich w Lublinie. Wykonawca przystąpi do II etapu przebudowy skrzyżowania ulic Poniatowskiego i Sowińskiego z al. Racławickimi.

Prace przewidują zamknięcie prawej połowy al. Racławickich, po stronie Kościoła Garnizonowego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Sowińskiego w kierunku ul. Długosza.

Ruch pojazdów odbywać się będzie dwukierunkowo nowo wybudowaną nawierzchnią po stronie Ogrodu Saskiego. Nadal zamknięta pozostaje ul. Poniatowskiego, a na wlocie z ul. Sowińskiego w al. Racławickie obowiązuje nakaz jazdy w prawo, o czym informują znaki.

Taka tymczasowa organizacja ruchu potrwa około miesiąca. W tym czasie drogowcy wykonają przykanaliki do kanalizacji deszczowej, rury osłonowe do sygnalizacji świetlnej oraz podbudowę nawierzchni jezdni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.