Kolejna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w naszym regionie

andrzej duda
Prezydent RP Andrzej Duda | fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP

Już w najbliższą środę, 5 lutego, prezydent Andrzej Duda odwiedzi Lubartów. To kolejna wizyta głowy państwa w naszym regionie.

Spotkanie z mieszkańcami Lubartowa odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie (ul. Chopina 6). Początek zaplanowano na godzinę 16:30. Kancelaria Prezydenta RP nie poinformowała, od której godziny mieszkańcy będą wpuszczani na salę.

Jest to kolejna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w naszym regionie w ostatnich tygodniach. 16 stycznia odwiedził mieszkańców Opola Lubelskiego. Natomiast w ubiegły piątek 31 stycznia był w Dęblinie, gdzie wziął udział w uroczystym podpisaniu umowy na zakup przez Polskę amerykańskich samolotów F-35.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.