Kolejna restauracja McDonalds w regionie już otwarta. To pierwszy lokal w tym mieście

mcdonalds kawa jedzenie na wynos
Zdjęcie ilustracyjne

McDonalds w Krasnymstawie został otwarty dziś, 12 maja. Mieści się przy ul. Polewanej 2, na trasie numer 17 z Lublina do Zamościa. Lokal jest czynny codziennie od 6:00 do 24:00.

Otwarcie McDonalds w Krasnymstawie

Restauracja McDonalds w Krasnymstawie jest 51. restauracją sieci McDonalds w regionie wschodnim, obejmującym województwa podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie. Obecnie w Polsce działa 499 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 30 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez 79 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonalds.

Restauracja McDonalds znajduje przy ul. Polewanej 2 w Krasnymstawie, na trasie numer 17 z Lublina do Zamościa, przy głównym wjeździe do miasta od strony północnej. Lokal jest zarządzany przez lokalnego przedsiębiorcę – Sebastiana Kwassa, który jest związany z siecią prawie 4 lata. Obecnie prowadzi cztery restauracje – po jednym lokalu w Lublinie oraz Zamościu, dwa lokale w Markuszewie i od teraz także w Krasnymstawie.

Nowa restauracja McDonalds w Krasnymstawie otwarta jest przez cały tydzień w godzinach od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonalds. Goście restauracji mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Zobacz także: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

Lokal w Krasnymstawie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 65 pracowników, w tym 14 menadżerów. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości jest ogródek zapewniający 56 miejsc dla gości, stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.