Kolejna próba samobójcza na obwodnicy Lublina. 21-latek chciał skoczyć z wiaduktu pod jadące auta

Radiowóz jadący na sygnale
Radiowóz jadący na sygnale | fot. Dominik Wąsik

Dramatyczne sceny przy S19. Służby ratunkowe odwiodły od próby samobójczej 21-latka, który we wtorek wieczorem zamierzał skoczyć z wiaduktu na obwodnicy Lublina. Udało się go powstrzymać i przekazać pod opiekę ratownikom medycznym.

Chciał skoczyć z wiaduktu

Do zdarzenia doszło we wtorek (25.10) przed godz. 19 w Konopnicy. Służby ratunkowe zostały powiadomione o młodym mężczyźnie, który stał na wiadukcie drogi wojewódzkiej nr 747 nad trasą ekspresową S19 – węzeł Lublin-Węglin. Na miejscu interweniowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Policjanci zdecydowali o wstrzymaniu ruchu na drodze wojewódzkiej Lublin – Bełżyce i drodze ekspresowej S19. Młody mężczyzna po rozmowie ze strażakami zdecydował zejść z wiaduktu. Został on przekazany w ręce ratowników medycznych, a następnie przewieziony do szpitala. Akcja służb zakończyła się około godz. 20.

Przypomnijmy, że tego dnia była to już druga próba samobójcza na obwodnicy Lublina. Do poprzedniej doszło około godz. 10, lecz w tym przypadku nie udało się uratować 55-letniej kobiety, która skoczyła z wiaduktu na S19. Szczegóły: Wypadek na S19. Kobieta skoczyła z wiaduktu na obwodnicy Lublina. Zginęła na miejscu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.