Kolejna obniżka cen paliw na stacjach Orlenu. Daniel Obajtek podał nowe ceny

Stacja paliw PKN Orlen
Stacja paliw PKN Orlen | fot. Dominik Wąsik

PKN Orlen obniża ceny paliw na stacjach: olej napędowy potanieje o 20 groszy na litrze, do średniego poziomu 7,35 zł za litr, a benzyna o 15 groszy do średniego poziomu 6,64 zł/l – poinformował na Twitterze prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Obniżka cen paliw na Orlenie

„Reagujemy na zmiany rynkowe i po raz kolejny w tym tygodniu obniżamy ceny paliw na naszych stacjach. Ceny ON spadają o 20 gr/l do średniego poziomu 7,35 zł, a benzyny o 15 gr/l do średniego poziomu 6,64 zł. Działamy aktywnie by ceny paliw w Polsce nadal były najniższe w Europie” – napisał w środę 16 marca Daniel Obajtek.

To już druga w tym tygodniu obniżka cen paliw na stacjach Orlen. Od środy (16.03) hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 – 5 815 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 – 6 102 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel – 6 354 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 – 6 679 zł za tysiąc litrów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.