Kocudza Pierwsza: Łyżka koparki uderzyła 83-latke w głowę

68 96007

We wtorek w miejscowości Kocudza Pierwsza starsza kobieta została uderzona przez łyżkę pracującej koparki. Z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 9.00. Dyżurny janowskiej komendy powiadomiony został o wypadku w miejscowości Kocudza Pierwsza.

Na miejscu policjanci ustalili, że 83-letni mieszkanka gminy Dzwola została uderzona w głowę łyżką pracującej na jej posesji koparki. Kobieta przechodziła zbyt blisko koparki w momencie, gdy operator obracał maszynę. 83-latka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalili, że operator był trzeźwy.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.