Kocudza Pierwsza: Łyżka koparki uderzyła 83-latke w głowę

We wtorek w miejscowości Kocudza Pierwsza starsza kobieta została uderzona przez łyżkę pracującej koparki. Z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 9.00. Dyżurny janowskiej komendy powiadomiony został o wypadku w miejscowości Kocudza Pierwsza.

Na miejscu policjanci ustalili, że 83-letni mieszkanka gminy Dzwola została uderzona w głowę łyżką pracującej na jej posesji koparki. Kobieta przechodziła zbyt blisko koparki w momencie, gdy operator obracał maszynę. 83-latka z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalili, że operator był trzeźwy.

(fot. policja)


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.