Kobiety szukają partnera z samochodem. Zobacz, które auta zwiększą twoje szanse

girl in car 1382916 1280

Zespół portalu eDarling postanowił sprawdzić, jaki wpływ na naszą atrakcyjność ma to, czy posiadamy auto oraz czym jeździmy.

Jak się okazuje, dla kobiet ta kwestia ma większe znaczenie, niż dla mężczyzn. Aż 91% singielek przyznaje, że szuka partnera, który posiada samochód. Wśród panów mniej niż połowa (46%) twierdzi, że chciałaby, aby przyszła partnerka była zmotoryzowana. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez portal eDarling*.

Mało tego, aż 55% kobiet (i tylko 23% mężczyzn) przyznało, że zwraca uwagę na to, jakim autem jeździ potencjalny kandydat na partnera. Które samochody podobają się polskim singlom najbardziej?

Niemieckim autem po miłość

Badanie wykazało, że kobiety i mężczyźni mają podobny gust, jeśli chodzi o samochodowe marki. Obie grupy zgodnie stwierdziły, że najatrakcyjniejsze jest bawarskie BMW. Miejsce drugie i trzecie również przypadło niemieckim samochodom, z tym że w nieco innej kolejności w przypadku kobiet i mężczyzn. Dla pań drugim najseksowniejszym brandem jest Mercedes, trzecim natomiast Audi. Panowie Audi stawiają przed marką ze Stuttgartu.

Klasyka kontra samochody terenowe

Jak się okazuje, single i singielki mają nieco rozbieżne wyobrażenie o tym, co kryje się za pojęciem „atrakcyjny samochód” (ale nie marka). Panowie zdecydowanie celują w stare, klasyczne auta, panie natomiast w duże samochody terenowe.

Wnioski, jakie płyną z przeprowadzonego badania? To singielki zwracają większą uwagę na to, czy ta druga strona jest zmotoryzowana. Dodatkowo, statystyczną kobietę bardziej zainteresuje posiadacz dużego (niemieckiego) auta. Jeśli natomiast to kobieta chce zapunktować w oczach mężczyzny, który jej się podoba, powinna pochwalić się starym, klasycznym autem.

* Ankieta „Single i samochody”, Próba: 427 użytkowników eDarling, 52% mężczyzn.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.