Kobieta wbiegła pod nadjeżdżający samochód. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

Biały Chevrolet z rozbitą szybą
Fot. KPP Ryki

Ryccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś na wiadukcie w Dęblinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 19-latka chcąc przebiec na drugą stronę jezdni, wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy o rozwagę.

Wypadek drogowy w Dęblinie

Dziś po godzinie 09:00 na ulicy Warszawskiej w Dęblinie na wiadukcie doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 19-latka zza barier oddzielających chodnik od jezdni, chcąc przebiec na drugą stronę jezdni, wbiegła wprost pod nadjeżdżającego chevroleta, w wyniku czego doszło do potracenia pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W wyniku tego zdarzenia 19-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierująca pojazdem i piesza były trzeźwe. Przez ponad dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu, policjanci prowadzili ruch wahadłowy.

Szczegółowy przebieg zdarzenia drogowego ustalają policjanci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.