Klub piłkarski Tęcza Bełżyce zmienia nazwę. Tęczę zastąpi Unia

120999273 3785461681493472 8108341712707900831 o
Klub piłkarski Tęcza Bełżyce

Klub piłkarski Tęcza Bełżyce podjął decyzję o zmianie nazewnictwa na MKS Unia Bełżyce. Jak zapewnia nowy zarząd klubu, decyzja o zmianie nazwy nie była spowodowana żadną petycją.

Na początku grudnia odbyło się Walne Zebranie Członków klubu piłkarskiego Tęcza Bełżyce. Zgromadzenie wybrało nowy Zarząd. Nowym prezesem został Jakub Karwacki, a jego zastępcą Rafał Bielecki. Na skarbnika powołano Dariusza Pomorskiego, sekretarza Adama Sieńko i członka zarządu Grzegorza Karwackiego.

Podczas zebrania zatwierdzono także zmianę nazewnictwa klubu Tęcza Bełżyce na MKS Unia Bełżyce. Z taką nazwą drużyna przystąpi do rozgrywek od początku 2021 roku. Jak zapewniają władze klubu, decyzja o zmianie nazwy klubu nie była spowodowana żadną petycją.

Przypomnijmy, że w październiku do Rady Miasta Kraśnik wpłynęła petycja ws. zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy klubu piłkarskiego LKS Tęcza Kraśnik. Autorom petycji chodziło o usunięcie z nazwy klubu słowa Tęcza.

„Tęcza to symbol zepsucia, dewiacji, rozbicia rodzin i niszczenia duszy najmłodszych, bezbronnych obywateli” – argumentowali autorzy petycji. Czyta dalej: Klub piłkarski LKS Tęcza Kraśnik zmieni nazwę? O tym zdecydują radni na najbliższej sesji

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Większych idiotów nie widziałem… Przedszkola „Tęcza” też zmienicie? Tęcza to tęcza. Tylko ktoś ograniczony może się tego obawiać. Równie dobrze należałoby zakazać sprzedaży młotków, bo młotem (z sierpem) był w ZSRR ważnym symbolem.
    Młotki.

  2. Polska to stan umysłu. Niech idą dalej i zakażą prezentacji tęczy po burzy, używania pryzmatu i sprzedaży farb beckersa