Klonownica Mała: Zjechał z drogi, dachował. 28-latek nie żyje

Śmiertelny wypadek w Klonownicy Małej | fot. KP Janów Podlaski

Kierujący Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i dachował w miejscowości Klonownica Mała (gmina Janów Podlaski). Mimo reanimacji, 28-letni mężczyzna zmarł.

Do śmiertelnego wypadku doszło w Poniedziałek Wielkanocny. Tuż po godz. 23 dyżurny bialskiego komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Klonownica Mała, na drodze pomiędzy Janowem Podlaskim a Ossówką.

Mężczyzna kierujący Audi z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu, gdzie przewrócił się na dach, a następnie uderzył bokiem w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że auto prawie przełamało się na pół, a strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wyswobodzić z niego kierowcę.

Mimo reanimacji 28-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zmarł. Na miejscu pracowały służby. Droga była zablokowana, obecnie nie ma już żadnych utrudnień w ruchu. Policjanci z Janowa Podlaskiego ustalają, co było przyczyną wypadku.

Śmiertelny wypadek w Klonownicy Małej | fot. KP Janów Podlaski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.