Klienci Biedronki mają czas tylko do 2 grudnia. Potem nic z tym nie zrobią

Dynia Dorotka z akcji Gang Mocniaków w Biedronce
Dynia Dorotka z akcji Gang Mocniaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Klienci Biedronki muszą pamiętać o upływającym już za kilka dni terminie. Zostało niewiele czasu, bo wszystko kończy się w sobotę, 2 grudnia 2023 roku.

Od 28 sierpnia do 18 listopada klienci Biedronki mieli możliwość zbierania naklejek (1 naklejka za każde 69 zł wydane na zakupy), które potem mogą wymieniać na maskotki i książeczki spod szyldu akcji Gang Mocniaków. Wiele osób zastanawia się, do kiedy można odebrać Mocniaki w Biedronce.

Mocniaki w Biedronce tylko do 2 grudnia

Jeszcze tylko do soboty (2.12.2023) klienci sieci Biedronka mogą wymieniać zebrane naklejki na Mocniaki. Sobota 2 grudnia będzie ostatnim dniem, kiedy to będzie można odebrać Mocniaki w Biedronce. Po tym terminie wszystkie zebrane naklejki stracą swoją wartość i klienci nie będą mogli już z nimi nic zrobić.

Klienci posiadający pełny komplet naklejek powinni się spieszyć. W wielu sklepach Biedronka nie ma już dostępnych Mocniaków, ponieważ ich zapas się wyczerpał. Biedronka oznajmiła, że po 2 grudnia nie będzie dodatkowej dostawy maskotek do sklepów.

Ile naklejek na Mocniaka

Aby odebrać maskotkę za darmo, należy zebrać 60 naklejek w specjalnym albumie. Pluszaka można zdobyć też wcześniej, już po uzbieraniu 30 naklejek w niższej cenie 24,99 zł. Każdy Mocniak jest dostępny w cenie regularnej za 49,99 zł.

Gang Mocniaków to jedenaście maskotek: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Parówka Patrycja, Awokado Adaś oraz Krem Krzyś.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy po terminie mogę jeszcze odebrać mocniaka, w biedronkach jest ich dużo, ale przegapiłam termin???