Kłęby czarnego dymu nad Lublinem. Pożar domu przy ul. Nadbystrzyckiej

Pożar domu przy ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelnicy Karol i Ewa

W sobotę mieszkańcy naszego miasta zauważyli unoszące się kłęby czarnego dymu nad Lublinem. Strażacy walczyli z pożarem domu przy ul. Nadbystrzyckiej.

W sobotę kilka minut po godz. 17 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze drewnianego domu jednorodzinnego przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Po dotarciu strażaków na miejscu okazało się, że ogień objął praktycznie cały budynek.

Na miejscu interweniowało 5 zastępów straży pożarnej, w tym 22 strażaków. Dom był niezamieszkały od 20 lat, w pożarze nikt nie ucierpiał. Przyczyną pożaru było podpalenie. Strażacy oszacowali straty na 20 tys. złotych.

Akcja gaśnicza zakończyła się po 2 godzinach.

Czarny dym nad Lublinem – pożar domu przy ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelniczka Ewa
Czarny dym nad Lublinem – pożar domu przy ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelnik Karol
Czarny dym nad Lublinem – pożar domu przy ul. Nadbystrzyckiej | fot. czytelniczka Magdalena

Nagranie dzięki uprzejmości czytelnika Mateusza

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.