Kinder Niespodzianka Maxi, Kinder Schoko-bons, Kinder Mini Eggs – salmonella

Kinder Chocolate
Kinder Chocolate | fot. flickr

Ferrero wycofuje w Polsce wszystkie produkty Kinder wyprodukowane w zakładzie w Belgii. Chodzi o m.in. Kinder Niespodzianka Maxi, Kinder Schoko-bons, Kinder Mini Eggs. Poznaj szczegóły.

Salmonella w słodyczach Kinder

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o wycofania wyprodukowanych przez belgijski zakład firmy Ferrero produktów marki Kinder ze względu na potencjalne powiązanie z ogniskiem zatruć pokarmowych wywołanych Salmonella Typhimurium.

W ramach środków prewencyjnych Ferrero zdecydowała o wycofaniu ze sprzedaży produktów Kinder Niespodzianka Maxi 100g, Kinder Schoko-Bons 46g, 125g, 200g Kinder Maxi Mix Peluche 133g, zawierających produkt Kinder Schoko-Bons oraz Kinder Mini Eggs 100g.

Wszystkie produkty marki Kinder wyprodukowane przez belgijski zakład firmy Ferrero, bez względu na numer partii oraz datę minimalnej trwałości, podlegają obecnie wycofaniu.

Lista wycofywanych produktów marki Kinder w Polsce

Kinder Schoko-Bons 46 g, 125 g, 200 g

Data minimalnej trwałości: Wszystkie terminy

Partie: Wszystkie

Kinder Niespodzianka Maxi Easter 100 g

Data minimalnej trwałości: 21.08.2022

Partie: Wszystkie

Kinder Niespodzianka Maxi 100 g

Data minimalnej trwałości: Wszystkie terminy

Partie: wszystkie

Kinder Maxi Mix z maskotką 133 g

Data minimalnej trwałości: 21.08.2022

Partie: Wszystkie

Kinder Mini EGGS 100 g

Data minimalnej trwałości: Wszystkie terminy

Partie: Wszystkie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.