Kierujący Seicento zaczął skręcać. Nie zauważył, że wyprzedza go Audi

68 122636
Nie zauważył, że jest wyprzedzany | fot. Policja Łuków

W niedzielę na drodze nr 808 pomiędzy miejscowościami Świdry i Świderki zderzył się dwa auta. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 12 na drodze nr 808 pomiędzy miejscowościami Świdry i Świderki. Jak ustalili policjanci kierujący fiatem seicento skręcał w lewo w drogę gruntową i w tym momencie został uderzony przez wyprzedzający go samochód marki audi. Po zderzeniu się pojazdów audi zjechało z jezdni i kilkakrotnie „dachowało” na przydrożnym polu.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą szczegóły, okoliczności i przebieg zdarzenia. Funkcjonariusze sprawdzą między innymi z jaką prędkością poruszał się samochód marki Audi, sprawdzą też czy kierujący fiatem seicento sygnalizował manewr skrętu w lewo.

68 122635
Nie zauważył, że jest wyprzedzany | fot. Policja Łuków

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.