Kierowcy stoją w korkach na ul. Jana Pawła II, a na budowie stacji paliw nic się nie dzieje?

Budowa stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie
Budowa stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Zgrzyt z budową stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Jeden z mieszkańców twierdzi, że budowa stacji rozpoczęła się w styczniu, choć na terenie inwestycji od kilku tygodni nic się nie dzieje, a mimo to obowiązuje ograniczenie prędkości i zwężenie jezdni.

Ograniczenie prędkości do 30 km/h i zwężenie jezdni

Do naszej redakcji odezwał się jeden z czytelników, który chciał poruszyć temat budowy stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie i związanych z tym utrudnieniami. Stacja powstaje zaraz za rondem Narodowych Sił Zbrojnych w kierunku skrzyżowania z ul. Filaretów. Na czas prac wprowadzono czasową organizację ruchu w rejonie budowy: zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Ograniczenie prędkości do 30 km/h na ul. Jana Pawła II w Lublinie
Ograniczenie prędkości do 30 km/h na ul. Jana Pawła II w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

„Przy skręcie z ulicy Nadbystrzyckiej w Jana Pawła II od kilku miesięcy stoi ograniczenie do 30km/h. Mieszkam w tej okolicy i nie zauważyłem wzmożonych prac budowlanych w tym rejonie; budowa się rozpoczęła w styczniu, ale teraz zupełnie nic tam się nie dzieje. Nawet gdyby prace trwały, to czy w nocy to ostrzeżenie też powinno tam być? Czy nie powinno być ustawiane na czas prac?” – pyta pan Michał.

Co na to Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, który odpowiada za organizację ruchu w naszym mieście?

„Czasowa organizacji ruchu została zatwierdzona do końca sierpnia br. Brak postępu robót nie wpływa na konieczność usunięcia wprowadzonego oznakowania” – udziela odpowiedzi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czyli jak się nie wyrobią do sierpnia po tym okresie będą płacić kary?? Czy znowu przedłoży im się termin, aby bardziej rozwścieczyć kierowców ..