Kierowcy ponownie utknęli w gigantycznym korku na ul. Janowskiej. „Cała ulica stoi”

Korek na całej długości ul. Janowskiej
Korek na całej długości ul. Janowskiej | fot. Dominik Wąsik, Mapy Google

Po tym, jak w Lublinie rolnicy w ramach swoich protestów zablokowali dwa ważne skrzyżowania, kierowcy utknęli w korkach. Najgorzej jest rano. Ulica Janowska od skrzyżowania z ul. Nadbystrzycką jest zakorkowana aż po skrzyżowanie z ul. Lipską.

Paraliż ul. Janowskiej

Już drugi dzień z rzędu kierowcy korzystający z objazdu przez zablokowane dwa skrzyżowania przy Zalewie Zemborzyckim utknęli w gigantycznym korku na ul. Janowskiej. Obecnie korek sięga od skrzyżowania z ul. Nadbystrzycką aż po ul. Lipską, przez która prowadzi objazd.

O tym objeździe pisaliśmy we wczorajszym materiale (szczegóły poniżej).

Jak relacjonuje czytelnik Wojciech, przejechał on w korku na ul. Janowskiej odcinek ok. 600 metrów w 23 minuty.

Aktualna sytuacja na ul. Janowskiej
Aktualna sytuacja na ul. Janowskiej | fot. czytelnik Wojciech

Obecnie korki występują również na innych drogach dojazdowych do Lublina. Postoimy m.in. na ul. Głuskiej, ul. Wyzwolenia, ul. Strojnowskiego, ul. Turystycznej, al. Solidarności, al. Tysiąclecia, al. Kraśnickiej, Konopnicy i Stasinie.

Zobacz także: Protest rolników w Lublinie i okolicy – 22 marca. Duże utrudnienia na obwodnicy Lublina [MAPA BLOKAD, OBJAZDY]

Duże opóźnienia w kursowaniu autobusów

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, iż ze względu na blokady rolnicze i wzmożony ruch pojazdów m.in. na ul. Janowskiej i Głuskiej występują znaczne opóźnienia w kursowaniu linii 3, 8 i 16.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rolnicy protestują przeciwko urzędnikom z Brukseli, więc blokują drogi zwykłym ludziom w Lublinie. W czyim niedorozwiniętym umyśle zrodziła się konkluzja, że to ma jakikolwiek sens?

  2. Ender, blokują drogi bo większość tego lewackiego społeczeństwa zagłosowała na tą śmieszną koalicję. Rolnicy blokują drogę przez takich wyborców jak ty, którzy dali się nabrać na śmieszne obietnice tuska, który już wcześniej pokazał na co go stać. Ale i tak lewactwo nadal będzie wybierać swojego przywódce nawet jak wszystkim zabierze prace. Jest źle i będzie gorzej, ale ważne że pis odsunięty od władzy. Lewaccy bezideowcy.

  3. Całkowita Racja „Ośmio gwiazdkowicz” pis odsunięty od władzy, wymienimy wszystkich na stołkach, skłócimy społeczeństwo i zrobimy swoimi zmianami idiotów. Takimi lepiej się steruje. Naprawa stosunków z Niemcami bo trzeba się przypodobać. Lewactwo dalej nabiera się na obietnice krętacza Tuska. Dlaczego teraz siedzi tak cicho? Nie chce podpaść „przyjaciołom” za granicy.
    Szuja i krętacz! Rudy zawsze fałszywy i w tym przypadku się to sprawdza! Co zrobili ze złożonych obietnic w ciągu 100 swoich dni rządów. Wymieniają na stołkach. Sprzedadzą nasz kraj i jeszcze brakuje aby zaczęli wprowadzać euro.
    Będzie jeszcze gorzej, jeszcze drożej i społeczeństwo tym szczuciem jeszcze bardziej skłócone ze sobą i podziały jeszcze większe… ważne, że oni się na chłapią!
    Czekam tylko, aż ta cała szurnięta koalicja się rozleci i już nie będzie miał kto przegłosowywać tych durnych ustaw i zmian. Skończy się ten cały cyrk i show robione przez Hołownie. Głosujcie dalej na KO to będziemy żyli na obiecywanej „rajskiej wyspie”

  4. Tepe pisiurskie syny. Nieszczęscie tego kraju. Wam pis mózgi na gnój pozamieniał. Jeden z drugim nawet wylumaczyć nie umie co to lewak a chętnie tym pojęciem szafuje. Pasowało wam nieroby rozdawnictwo i złodziejstwo poprzedników to teraz oderwani od koryta szum podnosicie. Wy tylko jedno szanujecie: bat nad sobą. Jak ruskie onuce myślicie, biją znaczy mają racje. Ćwoki w Wielką Sobotę na siłę od pługa oderwani