Kierowców czekają utrudnienia przy wiadukcie kolejowym na al. Witosa

Wiadukt kolejowy nad al. Witosa w Lublinie
Wiadukt kolejowy nad al. Witosa w Lublinie | fot. Mapy Google

Pod koniec tygodnia mają rozpocząć się prace przy wiadukcie kolejowym nad al. Witosa w Lublinie. Realizacja prac będzie wiązać się z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu.

Utrudnienia na al. Witosa

Utrudnienia dotyczyć będą al. Witosa w Lublinie, na odcinku od zjazdu z ul. Łęczyńską do rejonu wiaduktu kolejowego linii kolejowej LK7. W związku z planowanymi przez PKP pracami gwarancyjnymi w okolicach wiaduktu kolejowego zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

„Od 27 marca do 2 kwietnia nastąpi zawężenie prawego pasa ruchu w rejonie wiaduktu kolejowego oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h. Prace będą prowadzone w godzinach nocnych” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Harmonogram etapów prac i planowanych utrudnień:

27 marca – etap 1

28 marca – etap 2

29 marca – etap 3

30 marca – etap 4

31 marca – etap 5

1 kwietnia – etap 6

2 kwietnia – etap 7

Haromonogram utrudnień na al. Witosa
Haromonogram utrudnień na al. Witosa

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.