Kierowca trolejbusu chciał uniknąć zderzenia z autem i gwałtownie zahamował

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kierowca trolejbusu MPK Lublin gwałtownie zahamował, żeby uniknąć zderzenia z samochodem, w wyniku czego jego z pasażerek przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek po godz. 19 przy ul. Królewskiej w Lublinie. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 54-letni kierowca trolejbusu MPK Lublin jadąc ulicą Lubartowską w kierunku ulicy Królewskiej został zmuszony do gwałtownego hamowania w celu uniknięcia zderzenia z pojazdem, który nagle wyjechał z drogi podporządkowanej.

Na skutek tego manewru upadła 68-letnia pasażerka. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca autobusu był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i jednocześnie apelują do świadków tego zdarzenia o kontakt z KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 tel. 81 535 57 59WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.