Kierowca skody zajechał drogę i ostro zahamował. Ford uderzył w bariery energochłonne

Zajechał drogę i ostro zahamował na al. Solidarności | źródło: STOP CHAM

Kierowca białej skody najpierw wyprzedził forda, a następnie złośliwie gwałtownie zahamował. Kierowca forda ratując się przed kolizją, odbił w lewo i stracił panowanie nad autem, uderzając w bariery energochłonne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem na al. Solidarności w Lublinie. Na wyjeździe z miasta w kierunku węzła S12, S17, S19 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. W wyniku kolizji na szczęście nikomu nic się nie stało. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą samochodową.

Autor nagrania miał przed sobą dwa samochody, które jechały lewym pasem. Jadącemu za fordem kierowcy skody nie podobało się, że jest spowalniany. Gdy kierowca forda zjechał na prawy pas ustąpić pierwszeństwa, drugi go wyprzedził i także zjechał na prawy pas, po czym mocno wcisnął hamulce.

„Kierowałem czarnym Fordem Focusem. Jadąc droga ekspresową wyprzedzałem dwa samochody. Pan za mną zniecierpliwiony tym zaczął migać mi długimi. Po zjechaniu na prawy pas, biała Skoda wyprzedziła mnie i ostro zahamowała, co doprowadziło do tego co widać na filmie” – relacjonuje kierowca forda.

Sprawą zajmują się policjanci i do sprawy poszukują kierowcę białej skody.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Fajnie jakbyście takie sprawy opisywali do końca. Nie tylko że ktoś komuś coś zajechał. Fajnie jakbyscie pisali co dalej jak juz sprawa się rozwinie 🙂