Kierowca potrącił pieszą na przejściu i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowana była pod lekkim działaniem alkoholu

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych na al. Andersa
Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych na al. Andersa | fot. reporter Janusz Żychowicz

Kierujący autem osobowym potrącił przechodzącą prawidłowo przez pasy kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając jej pomocy.

Poranne potrącenie na al. Andersa

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24.06) kilka minut przed godz. 5:00 na al. Andersa w Lublinie. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia przez samochód osobowy kobiety. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Według ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym poruszał się od ul. Mełgiewskiej w kierunku ronda Berbeckiego. Za kładką dla pieszych potrącił przechodzącą prawidłowo przez pasy kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając jej pomocy.

Na szczęście 54-latce nic poważnego się nie stało. Jak nas poinformowano, poszkodowana była pod lekkim działaniem alkoholu.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchali świadków i zabezpieczyli nagrania z pobliskiego monitoringu i ujawnione ślady. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.