Kierowca pługosolarki próbował się ratować, jednak było zbyt ślisko. Pojazd uderzył w trolejbus

Pługosolarka uderzyła w trolejbus na al. Andersa
Pługosolarka uderzyła w trolejbus na al. Andersa | fot. nadesłane

Do naszej redakcji nadesłano kolejne nagranie z sobotniej sytuacji na al. Andersa. Tym razem w trolejbus, który wcześniej zderzył się z innymi pojazdami, wjechała pługosolarka.

Pługosolarka wjechała w trolejbus

Do zdarzenia doszło (23.12) na al. Andersa w Lublinie. Tam kierowca trolejbusu MPK na linii nr 150 jechał w kierunku ul. Mełgiewskiej. Zjeżdżając ze wzniesienia, na oblodzonej nawierzchni, wpadał w poślizg, w wyniku czego uderzył w stojącą na prawym pasie alfę romeo. Ten, zasadą domina, w kolejny.

Więcej o tym przeczytasz tu, jest również nagranie całej sytuacji: Efekt domina na al. Andersa. Zaczęło się od kierowcy trolejbusu, który nie wyhamował. Ucierpiała też karetka [DUŻO ZDJĘĆ]

Do naszej redakcji jeden z czytelników wysłał również nagranie z tego samego miejsca, lecz kilka godzin później. Tym razem to kierowca pługosolarki podczas zjazdu ze wzniesienia, wpadł w poślizg. Na nagraniu widać, jak usiłuje skręcić w lewo, jednak pojazd sunie po lodzie do przodu.

Rozpędzona pługosolarka zatrzymała się dopiero na trolejbusie, uderzając w jej tył.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.