Kierowca BMW uciekł po zderzeniu z motocyklistą. Został zatrzymany

68 106782

W piątek przed godz. 17 w miejscowości Lubycza Królewska doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierowca BMW uciekł z miejsca zdarzenia, lecz po kilku godzinach został zatrzymany u siebie w domu.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca BMW cofał z drogi polnej chcąc włączyć się do ruchu na krajową 17 tkę. W trakcie tego manewru w tył jego samochodu uderzył motocyklista. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że 42-letniego motocyklistę odrzuciło kilkadziesiąt metrów od samochodu do przydrożnego lasu.

 

Jak wynika z relacji świadków kierujący BMW zatrzymał się na chwilę, po czym wsiadł do samochodu i odjechał w stronę Tomaszowa Lubelskiego. Powiadomieni o wypadku policjanci rozpoczęli poszukiwania. Komunikat o pojeździe przekazany został wszystkim patrolom.

 

Przeczesywana była okolica, pobliskie tereny leśne. Właśnie tam, ukryty i porzucony w krzakach został samochód. Do poszukiwań zaangażowani zostali także dzielnicowi. Jeden z nich w trakcie zbierania informacji ustalił dane mężczyzny, który mógł kierować autem.

 

40-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego został zatrzymany w swoim domu. Mundurowi przebadali go na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania i ucieczki z miejsca wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.