Kierowca BMW stracił panowanie nad autem. Wypadł z drogi i ściął kilka drzew

68 112184

20-latek z BMW stracił panowanie nad autem, po czym wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Jak ustalili policjanci, młody kierowca jechał za szybko.

 

Do zdarzenia doszło w piątek (1 września) po godz. 6 w miejscowości Huta Dąbrowa. Ze zgłoszenia, które otrzymał dyżurny łukowskiej komendy policji wynikało, że samochód osobowy marki BMW zjechał z jezdni i uderzył w drzewo, a kierujący nim młody mężczyzna jest „zakleszczony” w aucie.

 

Przy użyciu specjalistycznego sprzętu 20-latek kierujący autem został wyjęty z pojazdu, z urazami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci którzy dojechali na miejsce wypadku wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki BMW poruszał się po jezdni z bardzo dużą prędkością.

 

Po zjechaniu z jezdni auto uderzyło z ogromną siłą w kilka z drzew rosnących na poboczu. Siła uderzenia była tak wielka, że pojazd „wyciął” i wyrwał z korzeniami kilka drzew. Najgrubsze z nich miało ponad 20 cm średnicy.

 

Mundurowi ustalili, że młody mężczyzna otrzymał prawo jazdy kilkanaście miesięcy temu. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

fot. policja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.