Kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo. Audi dachowało w rowie

Dachowanie audi w Polatyczach | fot. KMP Biała Podlaska

Prawdopodobnie to kierowca autobusu spowodował wypadek, bo nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenie z audi, które dachowało w rowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek po południu w miejscowości Polatycze, w gminie Terespol. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autobusem 58-letni mieszkaniec tej gminy doprowadził do zderzenie z jadącym prawidłowo audi. Mężczyzna prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce.

W wyniku uderzenia osobówka zjechała do przydrożnego rowu, gdzie dachowała. Siedzący za kierownicą 46-letni mieszkaniec gm. Terespol doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W chwili zdarzenia w autosanie nie było pasażerów. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dachowanie audi w Polatyczach | fot. KMP Biała Podlaska

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.