Kierowca autobusu do pasażera bez maseczki: „Nigdzie nie pojedziesz, wypier…”

Kierowca autobusu do pasażera bez maseczki: "Nigdzie nie pojedziesz, wypier..."
Agresywny kierowca autobusu komunikacji miejskiej zaatakował pasażera | nadesłane

Kierowca autobusu miejskiego stracił cierpliwość do pasażera, który chciał wejść to pojazdu nie mając zakrytego nosa i ust. W pewnym momencie kierowca zaczął kopać pasażera i kierować w jego stronę wulgaryzmy.

Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji miejskiej. Na chwilę obecną internauci nie zidentyfikowali miasta, w którym doszło do tego zdarzenia, a sam autor nagrania nie podał takiej informacji. Kierowca autobusu zwrócił uwagę jednemu z pasażerów, który chciał wejść do autobusu bez zakrytego nosa i ust. Pasażer jednak ignorował to, co do niego mówi kierowca, wtedy ten stracił cierpliwość.

Kierowca wyszedł z kabiny, stanął w drzwiach autobusu i poinformował mężczyznę, że nigdzie tym autobusem nie pojedzie. Na nagraniu słyszymy słowa, które padły z ust kierowcy do pasażera: „Wypier… z tego autobusu. Ch*j mnie twoje przeciwwskazania obchodzą, przyłbicę kur.. masz nosić, jak masz przeciwwskazania do maski. Zapier… na piechotę”. Na zarejestrowanym nagraniu widać również jak kierowca wymierza w kierunku pasażera kopniaki, lecz nie widać, czy dosięgały one celu.

Kierowca autobusu nie wpuszcza pasażera bez maseczki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W tym nagraniu niestety to nie jest kierowca. Jak dobrze się wsłuchacie słychać dźwięk zamykania drzwi. Ktoś musiał te klawisze wciskać na pulpicie kierowcy. Do tego to jest tylna część autobusu widać część silnikową. Nie sądzę że kierowca fatygował by się przechodzić cała długość autobusu by jakiegoś pasażera wyganiać.Ktoś może podważyć moja tezę pisząc że może mieć włączony ciepły guzik i automatycznie zamyka drzwi po każdym wejściu pasażera który otworzył sobie autobus z ciepłego guzika. Lecz niby ten kierowca służbista jest taki przestrzegający zasad że uruchamialby te funkcję która jest wyłączona z użytkowania w dobie koronowirusa? Na nagraniu przypuszczam jest zwykły bandzior który podkładał się do nagrania na potrzeby filmu, a zrobił to na tyle samochodu żeby akurat kierowca tego nie zauważył.

  2. Życzę kierowcy z całego serca, żeby wyleciał z roboty i odpowiedział przed sądem za groźby karalne.

  3. Boze jaki idiota… az nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. Powinien wrocic do psychiatryka, bo zagraza innym. Zycze ci, zebys ty spotkal kogos kto ci dupsko skopie

  4. POPIERAM KIEROWCE BRAWA DLA NIEGO NIE MASZ MASECZKI ANI PRZUBICY WIEDZ JESTEŚ WYRZUCONY Z AUTOBUSU DZIECI TEŻ NIE MAJĄ DO 10 ROKU ŻYCIA I ZARAŻAJĄ INNYCH BRAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAA DLA KIEROWCY JESTEM Z TOBĄ

  5. Agresja kierowcy to chyba z powodu oglądania telewizji zbyt długo. Wstyd i nie wiem czy bardziej z powodu braku myslenia czy chamstwa w stosunku do ludzi.

  6. TO NIE KIEROWCA! W tle słychać dźwięk zamykania drzwi, co świadczy o tym, że kierowca MUSI być w kabinie!

  7. Bardzo Dobrze!!! To jeszcze teraz w sklepach trzeba tak pilnować 🙂 obywatelska postawa!! Pogratulować! A ch0je co chodzą bez maseczek? Za0ebać, po prostu.

  8. Super brawo kierowca!!! Wszyscy powinni brać przykład i w komunikacji miejskiej i w sklepach. Tępić egoistów potencjalnych morderców.

  9. To jest żałosne jak ludzie dają się ogłupiać ta ściema. A ten kolo to zwykły kowidiota jednostrzałowy mam nadzieję że trafi na odważniejszego który ta przelbice wsadzi mu w du.e.