Kiedy maseczki zostaną zniesione? Padła prawdopodobna data

obowiązkowe maseczki dla wszystkich
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Minister Zdrowia Adam Niedzielski obwieścił, że już niedługo nastąpi zniesienie obowiązku noszenia maseczek. Dziennikarze Interii ustalili nieoficjalną datę.

Do kiedy nosimy maseczki 2022?

Na wtorkowym spotkaniu Rady Ministrów ma zostać podjęta decyzja w sprawie zniesienia obecnych obostrzeń, w tym m.in. obowiązku noszenia maseczek w sklepach, galeriach handlowych, kościołach czy kinach. Choć nie podano jeszcze oficjalnej decyzji rządu, dziennikarze Interii nieoficjalnie ustalili, że zniesienie obowiązku noszenia maseczek w pomieszczeniach jest już przesądzone.

Kiedy maseczki zostaną zniesione? Dziennikarze Interii ustalili, że obowiązek noszenia maseczek zostanie zniesiony od najbliższego poniedziałku, 28 marca. Prawdopodobnie w środę (23 marca) odbędzie się konferencja rządu, na której mają dostać ogłoszone szczegóły znoszenia obowiązujących obostrzeń.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.