Kibice Motoru zapowiedzieli manifestację. Domagają się nowego stadionu żużlowego. „Wszyscy na żółto!”

GERHAND Motor Lublin vs Stal Gorzów 27

Kibice żużlowego Motoru Lublin zapowiedzieli na najbliższą środę na Placu Litewskim. Ma tam się odbyć manifestacja popierająca budowę nowego stadionu żużlowego.

Manifestacja kibiców Motoru Lublin

„W Lublinie potrzebny jest nowy stadion żużlowy. Pokażmy, jak wielu jest kibiców, którzy oczekują, że powstanie obiekt na miarę potrzeb tej dyscypliny w naszym mieście” – piszą organizatorzy środowej manifestacji.

Manifestacja odbędzie się w środę (22.06) o godz. 19.00 na Placu Litewskim. Organizatorzy zachęcają wszystkich kibiców żużlowego Motoru Lublin do przyjścia na żółto i poparcia budowy nowego obiektu, dla którego miasto zamawia projekt.

Czytaj więcej: Nowy stadion żużlowy nie tak prędko

Nowy stadion dla Lublina - manifestacja kibiców
Nowy stadion dla Lublina – manifestacja kibiców

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Plagiat. Wszystko ściągają z pilki nic nie potrafią wymyślę sami żenada

  2. Pani poseł Marta Wcisło jako główna obiecująca budowę nowego stadionu zapewne znajdzie czas aby wziąć udział w manifestacji. My kibice pamiętamy co i jak !!!