„Kevin sam w domu” w święta 2022 w Polsacie. O której godzinie w telewizji?

kevin sam w domu
"Kevin sam w domu" w Polsacie na Święta Bożego Narodzenia

„Kevin sam w domu” to film, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Polsat wyemituje popularną komedię w Wigilię. Sprawdź, kiedy i o której godzinie „Kevin” w Polsacie.

Kevin w święta 2022

Święta Bożego Narodzenia bez „Kevina” nie istnieją i o tym wie każdy Polak. „Kevin sam w domu” jest najchętniej oglądaną pozycją w święta Bożego Narodzenia.

„Kevin Sam w Domu” to kultowy film z 1990 roku, w reżyserii Chrisa Columbusa. Film opowiada historię chłopca o imieniu Kevin, który zostaje zostawiony sam w domu podczas rodzinnych wakacji. Mimo że na początku filmu Kevin jest zadowolony z możliwości spędzenia czasu samemu, szybko przekonuje się, że bycie samemu w domu nie jest takie proste, szczególnie kiedy w mieszkaniu pojawiają się złodzieje.

Film został bardzo dobrze odebrany przez krytyków i widzów, a rola Kevina, grana przez MaCaulaya Culkin, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych ról w jego karierze. „Kevin Sam w Domu” jest świetnym filmem dla całej rodziny, który zapewni rozrywkę i wiele śmiechu.

Kevin w Polsacie 2022: o której godzinie?

W 2022 roku Telewizja Polsat po raz kolejny pokaże film „Kevin sam w domu” w wigilijny wieczór 24 grudnia. „Kevin sam w domu” w Polsacie zostanie wyemitowany w Wigilię 24 grudnia o godz. 20:00. Powtórkę tego filmy będzie można obejrzeć w Boże Narodzenie 25 grudnia od godz. 16:30.

W 2020 roku brawurowe starcie tego wyjątkowo przedsiębiorczego malca z dwoma zdesperowanymi włamywaczami oglądało 24 grudnia prawie 4 i pół miliona, a 25 grudnia – 2 miliony widzów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.