„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie. O której godzinie?

kevin sam w domu
"Kevin sam w domu" w Polsacie na Święta Bożego Narodzenia

„Kevin sam w domu” to film, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Polsat wyemituje popularną komedię w Wigilię. Sprawdź, kiedy i o której godzinie „Kevin” w Polsacie.

Święta Bożego Narodzenia bez „Kevina” nie istnieją i o tym wie każdy Polak. „Kevin sam w domu” jest najchętniej oglądaną pozycją w święta Bożego Narodzenia.

W tym roku Telewizja Polsat po raz kolejny pokaże film „Kevin sam w domu” w wigilijny wieczór. „Kevin sam w domu” w Polsacie zostanie wyemitowany w Wigilię 24 grudnia o godz. 20:990. W Wigilię 2019 r. komedia przyciągnęła do Polsatu prawie 3,8 mln widzów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.