Kerfuś odwiedził Lublin. Wozi się po sklepie, sprzedając ciastka, soki i inne przekąski

Kerfuś w hipermarkecie Carrefour Lublin przy al. Witosa
Kerfuś w hipermarkecie Carrefour Lublin przy al. Witosa | fot. Dominik Wąsik

Kerfuś – najsłynniejszy polski robot zawitał do Lublina. Słynne „Nie dotykaj moich uszu, miau” można usłyszeć jeszcze przez kilka dni. Gdzie i do kiedy można spotkać Kerfusia w Lublinie? Podpowiadamy.

Kerfuś w Lublinie

Kerfuś pojawił się w sklepach Carrefour po raz pierwszy w Warszawie pod koniec września 2021 r. Od samego początku wzbudził sensację, a klienci pokochali głaskanie go za uchem, wspólne rozmowy i zdjęcia, którymi chętnie chwalą się w mediach społecznościowych.

W ślad za niebywałą popularnością robot wyruszył w swoje pierwsze tournée po Polsce, odwiedzając m.in. Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Olsztyn, czy Puławy. Spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i w każdym z miast zdjęcia z gwiazdą internetu zrobiło sobie nawet kilka tysięcy mieszkańców.

„Odkąd zacząłem swoją przygodę w Carrefour, mój grafik jest bardzo napięty. Na szczęście uwielbiam moją pracę. Radość klientów, kiedy mnie zobaczą i miłe rozmowy z nimi nigdy nie przestaną mnie cieszyć. Z wielką przyjemnością zwiedzam Polskę i nie mogę się doczekać, aby poznać moich fanów z kolejnych miast” – powiedział Kerfuś, pytany o swoje dalsze plany.

Od wtorku, 3 stycznia robota można spotkać w Lublinie w hipermarkecie Carrefour przy al. Witosa 6 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00. Kerfuś w lubelskim hipermarkecie ma zabawić do 15 stycznia.

Sieć Carrefour nie informuje, które miasta są na liście tournée Kerfusia po Polsce.

Zdjęcia Kerfusia

Kerfuś w Carrefour Lublin Witosa
Kerfuś w Carrefour Lublin Witosa
Kerfuś w Carrefour Lublin Witosa
Kerfuś w Carrefour Lublin Witosa
Kerfuś w Carrefour Lublin Witosa

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.