Kazał nastolatkowi oddać pieniądze i się rozebrać. Gdy odmówił, zaatakował go

przemoc pobicie shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali 35-latka, który napadł na nastolatka. Sprawca zażądał od niego pieniędzy i kazał się rozebrać. Gdy ten odmówił, napastnik kilkukrotnie uderzył nastolatka pięścią i uciekł.

Zaatakował 15-latka, bo ten odmówił posłuszeństwa

Do zdarzenia doszło we wtorek na terenie gminy Garbów. Do przebywającego ze znajomymi w parku 15-latka podszedł agresywny mężczyzna. Sprawca zaczął grozić pokrzywdzonemu i go wyzywać.

„Zażądał od nastolatka oddania posiadanych pieniędzy oraz kazał mu się rozebrać. Gdy 15-latek odmówił napastnik kilkukrotnie uderzył go pięścią w brzuch, po czym uciekł” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Pracujący nad sprawą kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z policjantami z komisariatu w Niemcach bardzo szybko dotarli do sprawcy. Okazało się, że to 35-letni mieszkaniec gminy Garbów.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty dotyczące usiłowania rozboju, w dodatku w recydywie. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd aresztował podejrzanego na na okres 3 miesięcy. 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.