Kaufland w Lublinie. Wiemy, kiedy otwarcie

51438052 381744095935094 6471643591897776128 n
Otwarcie sklepu sieci Kaufland w Lublinie zaplanowano na koniec lutego | fot. czytelnik Olaf

Budynek marketu Kaufland przy ul. Męczenników Majdanka jest już gotowy. Kończy się wyposażanie obiektu, a w najbliższych dniach na półkach pojawi się towar.

Pierwszy sklep sieci Kaufland w Lublinie będzie wyróżniał się bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nim kilkanaście tysięcy produktów. Market będzie mógł pochwalić się bogatą ofertę artykułów świeżych – owoców i warzyw, pieczywa prosto z pieca, a mięsa, sery oraz wędliny będzie można kupić zarówno w części samoobsługowej, jak i na stoiskach z obsługą. Na klientów będzie czekać także oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, AGD, RTV, artykułów sezonowych.

W nowym sklepie przy ul. Męczenników Majdanka 14 klienci będą mogli skorzystać z darmowego Wi-Fi, które dostępne jest we wszystkich sklepach sieci. Market będzie wyróżniać się intuicyjną topografią spójną z oznaczeniami, które klienci mogą znaleźć w gazetkach reklamowych sieci Kaufland. Firma szykuje również funkcjonalny parking ze specjalnie wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi.

W nowym sklepie Kaufland stawia na rozwiązania prośrodowiskowe, takie jak pompy ciepła lub energooszczędne oświetlenie LED. Dobór urządzeń elektrycznych jest podyktowany ich klasą energetyczną, a ciepło z lad chłodniczych będzie wykorzystywane do ogrzania obiektu. Rozwiązania te sprawiają, ze sklep będzie obiektem energooszczędnym.

Otwarcie pierwszego w Lublinie sklepu sieci Kaufland na Bronowicach zaplanowano na 14 lutego. Szczegóły dotyczące otwarcie podamy wkrótce. Przypomnijmy, że w naszym mieście jest w budowie drugi sklep tej sieci. Szczegóły tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.