Kaufland podnosi pracownikom pensje. Kasjer-sprzedawca zarobi nawet 4,5 tys. zł

kaufland
Kaufland | fot. Dominik Wąsik

Sieć sklepów Kaufland od 1 marca 2022 r. wprowadzi podwyżki wynagrodzeń na kluczowych stanowiskach. Pensje kasjerów wzrosną o kwotę 400 złotych.

Kaufland podwyżki 2022

Firma Kaufland zdecydowała się na wprowadzenie podwyżek pensji. Od marca 2022 roku osoby zatrudnione na stanowisku kasjer-sprzedawca mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości do 4 500 zł brutto miesięcznie. Podwyżki wynagrodzenia obejmą też pracowników logistyki na wybranych stanowiskach.

Maksymalne wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca wzrośnie o 400 zł brutto w porównaniu do 2021 roku. Poza podwyżką wynagrodzenia postanowiliśmy także zwiększyć wysokość bonów świątecznych, jakie pracownicy otrzymują od pracodawcy z okazji Bożego Narodzenia oraz Wielkiejnocy. Zmiana ta dotyczy zdecydowanej większości pracowników„.

– wyjaśnia Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Osoby pracujące w sieci Kaufland mogą liczyć także na pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatną opiekę medyczną dla siebie oraz bliskich, możliwość ubezpieczenia grupowego, bony na Boże Narodzenie oraz Wielkanoc, dodatkową wypłatę emerytalną, a także dostęp do kafeterii MyBenefit.

Zobacz także: Zarobki w Biedronce w 2022 r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.