Kaufland jeszcze w tym roku otworzy pierwszy sklep w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Maciek Leszczełowski

Jeszcze w tym roku w Lublinie ma powstać pierwszy sklep sieci Kaufland. Po czterech latach planów czas na realizację.

Plany budowy pierwszego sklepu Kaufland w Lublinie sięgają 2014 roku. Wtedy niemiecka sieć planowała budowę sklepu przy ul. Północnej, w miejscu, gdzie był salon samochodowy Opla. Budynek miał mieć dwie kondygnacje. Na pierwszej miał mieścić się sklep, a na drugiej parking.

Jednak inwestor szybko wycofał się ze swoich placów. I tak po czterech latach sieć wznowiła plany budowy pierwszego sklepu w Lublinie w nowej lokalizacji.

– Jesteśmy w trakcie finalizowania umów. Nasze plany zakładają otwarcie pierwszego marketu Kaufland w Lublinie przy ul. Lotniczej na Bronowicach jeszcze w tym roku – mówi Krzysztof Litwinek z Kaufland Polska Markety.

Najbliższe sklepy Kaufland mieszczą się w Świdniku, Lubartowie i Kraśniku.3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.