Karty Pokemon od 3 września w McDonalds. Jak zdobyć karty Pokemon? Lista kart, zabawki

pikaczu pokemon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

McDonalds z okazji 25-lecia istnienia Pokemonów wypuszcza nową serię kart Pokemon, jako zabawka do zestawów Happy Meal. Karty będą dostępne od 3 września we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce.

Karty Pokemon w McDonalds 2021

Fani Pokemonów, przygotujcie się. Od 3 września 2021 r. we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce będą dostępne karty Pokemon, z okazji 25-lecia istnienia Pokemonów. Karty Pokemon będzie można otrzymać wyłącznie przy zakupie zestawu Happy Meal.

Informację potwierdza oficjalnie sieć McDonalds Polska, która na swojej stronie internetowej zamieściła informację, że pakiety kart Pokemon będą kolejnym przedmiotem, który trafi do Happy Meal.

Po raz pierwszy w historii dzieci otrzymają w zestawie Happy Meal 4 karty Pokemon, aby mogły się bawić i tworzyć własne kolekcje

czytamy na stronie McDonald’s
Karty Pokemon od 3 września w Happy Meal McDonalds

Fani Pokemon Trading Card Game mają nadzieję, że Pokemon Happy Meal będzie zawierać specjalną edycję kart Pokemon z okazji 25-lecia McDonald’s, które zostały dołączone do Pokemon Happy Meals w innych krajach.

Więcej zabawek dla dzieci znajdziecie Państwo na https://auteczka.net/

Jakie karty Pokemon w Happy Meal?

Na kartach Pokemon w Happy Meal pojawi się 25 najbardziej kultowych postaci: Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Treecko, Torchic, Mudkip, Turtwig, Chimchar, Piplup, Snivy, Tepig, Oshawott, Chespin, Fennekin, Froakie, Rowlet, Litten, Popplio, Grookey, Scorbunny i Sobble.

Dostępnych jest 25 Pokemonów z każdego regionu, w tym 24 startowe Pokemon plus Pikachu. Każdy Pokemon występuje w formacie holo i nie holo. W sumie w zestawie Happy Meal z limitowanej edycji Pokemon dostępnych jest 50 możliwych kart do gry, zarówno z holo, jak i bez holo.

Pokemon Happy Meal McDonald’s zawiera:

  • 4 karty do gry Pokemon Trading w jednym pakiecie
  • Zabawka z motywem Pokemon

Zabawki Pokemon Happy Meal Mcdonald 2021

Każdy Pokemon Happy Meal w McDonald’s zawiera również „zabawkę” Pokemona. Istnieją 4 rodzaje:

  • Tekturowa ramka z motywem Pokemona do przechowania karty
  • Kartonowe pudełko na karty
  • Mały zestaw naklejek z popularnymi Pokemonami
  • Duży zestaw naklejek z popularnymi Pokemonami

Rodzaje i ceny Happy Meal McDonald’s

  • Hamburger Happy Meal z plasterkami jabłka / musem owocowym, małymi frytkami / marchewki w kształcie frytek, napojem (14,90 zł)
  • Cheeseburger Happy Meal z plasterkami jabłka / musem owocowym, małymi frytkami / marchewki w kształcie frytek, napojem (14,90 zł)
  • McNuggets Happy Meal z plasterkami jabłka / musem owocowym, małymi frytkami / marchewki w kształcie frytek, napojem (14,90 zł)

ZOBACZ TAKŻE: McDonald’s podnosi ceny – klienci wściekli. Te popularne produkty są teraz droższe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.