Karp w Lidlu za 1 zł! Taka okazja tylko w weekend 16-17 grudnia. Poznaliśmy szczegóły promocji

Lidl
Lidl | fot. Dominik Wąsik

Lidl znów zaskoczył swoich klientów. Od soboty, 16 grudnia, do niedzieli, 17 grudnia, polski karp będzie oferowany w cenie, jakiej jeszcze nie było – 1 zł. Sprawdź warunki i szczegóły promocji na karpia.

Promocja na karpia w Lidlu 2023

Sieć Lidl przygotowała specjalną promocję dla klientów z okazji zbliżającej się uroczystej kolacji wigilijnej. Od soboty, 16 grudnia, do niedzieli, 17 grudnia, polski karp w płatach będzie oferowany w Lidlu w najniższej dotąd cenie – 1 zł/kg.

Aby skorzystać z promocji w weekend 16-17 grudnia należy dokonać zakupów za minimum 249 złotych, przy czym do sumy tej nie wliczają się napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze i preparaty do początkowego żywienia niemowląt.

Jednorazowo w cenie promocyjnej klient może nabyć maksymalnie 1,5 kg karpia. Ilość powyżej 1,5 kg będzie sprzedawana w cenie przed obniżką. Akcją promocyjną na karpia objęte są wszystkie sklepy stacjonarne Lidl.

Sprawdź nasze zestawienie aktualnych cen i promocji na karpia w popularnych sklepach: Gdzie kupić karpia? CENA: Biedronka, Lidl, Kaufland, Netto, Auchan

Poniżej reklama dotycząca promocji na karpia za 1 zł w Lidlu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.