Wyszła z domu i nie wróciła. Zaginęła 17-letnia Karolina Ćmil (foto)

karolina ćmil

Policjanci i rodzina poszukują zaginionej 17-letniej Karoliny Ćmil. Dziewczyna ostatni raz widziana była w dniu 29 września w Tomaszowie Lubelskim.

 

Zaginiona to 17-letnia Karolina Ćmil, zamieszkała w miejscowości Ciotusza Nowa (gm. Susiec) w powiecie tomaszowskim. Dziewczyna była widziana ostatni raz w piątek 29 września w Tomaszowie Lubelskim.

 

– Niestety nikt nie wie gdzie przebywa, co się z nią dzieje. Od tamtego czasu nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z najbliższymi – pisze do naszej redakcji jej znajomy.

 

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat zaginionej 17-latki proszony jest o kontakt z policją lub rodziną pod nr telefonu 783 703 584.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.