Karambol na S17 przed Rykami. Utrudnienia na jezdni w kierunku Lublina

Karambol na S17 przed Rykami
Karambol na S17 przed Rykami | fot. czytelnik Tomasz

Karambol na S17 przed Rykami. Zderzyło się 5 samochodów, w tym jedna ciężarówka. Na ten moment nic nie wiadomo na temat osób poszkodowanych. Występują utrudnienia na jezdni w kierunku Lublina.

Karambol na S17

Do zdarzenia doszło przed godz. 9 na drodze ekspresowej S17, na wysokości miejscowości Michałki (woj. mazowieckie). Przed zjazdem na MOP Wola Korycka doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych i jednej ciężarówki. Uszkodzone pojazdy blokują prawy pas jezdni w kierunku Lublina, część stoi na lewym poboczu, poza jezdnią.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Ruch w kierunku Lublina odbywa się lewym pasem. W chwili otrzymania przez nas informacji o tym zdarzeniu poszkodowani oczekiwali jeszcze na przyjazd służb ratunkowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.