Kajakarz wywrócił się na zalewie Zemborzyckim. Okazało się, że był pijany i nie umiał pływać

Pijany kajakarz wywrócił się na zalewie Zemborzyckim
Pijany kajakarz wywrócił się na zalewie Zemborzyckim | fot. KMP Lublin

Policjanci z posterunku wodnego w Lublinie pomogli kajakarzowi, który wywrócił się na zalewie Zemborzyckim. Okazało się, że kajakarz był pod wpływem alkoholu.

Pijany kajakarz na zalewie Zemborzyckim

W czwartek (21.07) po południu policjanci z posterunku wodnego podczas patrolu zalewu Zemborzyckiego otrzymali zgłoszenie o kajakarzu, którzy potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli łodzią w poszukiwaniu mężczyzny.

W odległości około 100 metrów od brzegu funkcjonariusze zauważyli dryfujący do góry dnem kajak. Obok znajdował się przerażony i wołający o pomoc mężczyzna. Miał na sobie kamizelkę ratunkową. Policjanci od razy udzielili pomocy poszkodowanemu i wyciągnęli go na brzeg, gdzie czekała już karetka.

Na szczęście mieszkaniec Lublina nie potrzebował pomocy medycznej. Jak się okazało, nie umiał pływać. W trakcie czynności policjanci wyczuli od 25-latka woń alkoholu. Mężczyzna został przez nich przebadany alkomatem, który pokazał wynik pozytywny. Mundurowi założyli na kajakarza mandat karny w kwocie 500 złotych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.