Już za tydzień na łyżwy. Otwierają lodowisko Icemania w Lublinie

Już za tydzień na łyżwy. Otwierają lodowisko Icemania w Lublinie - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Od soboty, 5 listopada będzie można pojeździć na łyżwach w Icemanii przy al. Zygmuntowskich. Jakie nowości?

Niskie temperatury sprzyjają planowanemu startu sezonu lubelskiego lodowiska. Działalność Icemanii wznowiona zostanie w sobotę 5 listopada. Jakich nowości możemy się spodziewać?

– Lodowisko w nowym miejscu przyjęło się znakomicie, jest świetnie oceniane zarówno przez łyżwiarzy figurowych i hokeistów, jak i przez tysiące klientów, którzy każdego dnia z niego korzystają. W związku z powyższym nowości związanych z samym lodowiskiem nie planujemy – informuje Miłosz Bednarczyk z lubelskiego MOSiR.

Będą za to nowe łyżwy. Do tych, które były już w wypożyczalni, w tym roku zostało zamówione dodatkowych 110 par.

– Są to profesjonalne łyżwy przeznaczone do wypożyczalni i publicznych lodowisk, wyprodukowanych przez renomowaną włoską firmę. Podobny sprzęt jest m.in. na lodowisku działającym na Stadionie Narodowym w Warszawie – dodaje Bednarczyk.

Również planowane są zmiany w cenniku, lecz właściciele lodowiska nie chcą jeszcze nam zdradzić nowości. Podczas tegorocznego sezonu przez całą zimę na lodowisku będą odbywały się różne wydarzenia, od Mikołajek, przez imprezy dedykowane na ferie zimowe. O szczegółach dowiemy się w przyszłym tygodniu.

(fot. Icemania)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.