Już w niedzielę Finał WOŚP w Lublinie. Będzie grochówka i żurek z kuchni polowej

wośp lubelscy kucharze dzieciom
Materiały prasowe

Stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom oraz Stowarzyszenie Lubelska Grupa Poszukiwaczy, serdecznie zapraszają na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 r.

WOŚP 2021 w Lublinie

Wydarzenie w ramach 29. Finału Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia od godz. 11 przed budynkiem „Starej Winiarni” przy ulicy Rynek 7 w Lublinie.

„Jest to jedyne takie miejsce w Lublinie. Sklep połączony z pubem winnym, w którym można zasmakować przekąsek z najwyższej jakości składników. Pomimo trudnej sytuacji w branży gastronomicznej, właściciele otworzyli swoje serca i drzwi dla nas i wszystkich którzy przyjdą nas wspomóc. W lokalu będzie można napić się ciepłej herbaty lub kawy” – mówi Paweł Cygan, współorganizator akcji.

Serce przedsięwzięcia stanowić będzie opalana drewnem, prawdziwa kuchnia polowa, w której gotowany będzie zjawiskowy staropolski żurek oraz królowa poligonów – grochówka. Oczywiście przy zachowanym reżimie sanitarnym.

„Naszą akcję wspiera również piekarnia „Emark”, która zaopatrzy nas w pieczywo. Wypiekany tam chleb i tradycyjne cebularze, z powodzeniem uzupełnią wydawany ciepły posiłek. Zaplecze gastronomiczne zapewnia firma „Gastro 4 You”. Nieocenioną pomoc przy kwestowaniu zapewnią, jak co roku, Spartans ASG, GHR Związek Orła Białego, Joint Task Force Raider” – dodaje.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.