Już 7,5 tys. mieszkańców województwa lubelskiego poddanych obowiązkowej kwarantannie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie udostępnił najnowsze dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie lubelskim.

Na dzień 30 marca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego 25 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 7572 osoby jest poddanych kwarantannie, a 3897 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

Do dnia 30 marca 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 111 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 14 ozdrowieńców i zarejestrowano 3 zgony.

mapa aktualnej sytuacji w województwie lubelskim
Mapa aktualnej sytuacji w województwie lubelskim – 30.03.2020

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.