Jutro otwarcie drugiego TK Maxx w Lublinie

Otwarcie TK Maxx w SKENDE Shopping | fot. nadesłane

W czwartek zostanie otwarty drugi sklep TK Maxx w Lublinie. Drzwi nowego sklepu zostaną otwarte punktualnie o godz. 10 w Skende Shopping. Pierwsi klienci mogą liczyć na sporo atrakcji.

Drugi sklep TK Maxx w Lublinie to aż 1700 m kw, na których znaleźć będzie można nie tylko najnowsze jesienne trendy, ale również ponadczasowe klasyki, takie jakie trencze, kurtki skórzane czy lekkie płaszcze. Nie zabraknie też markowych butów i modnych akcesoriów pełnych wiosennych barw.

Pod jednym dachem znajdą się ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także obuwie. Obok ubrań i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dla dzieci, będzie można znaleźć też kosmetyki oraz produkty do domu. Wszystkie w okazyjnie niskich cenach. TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór kolekcji największych światowych marek – wszystko w cenach do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Otwarcie TK Maxx w SKENDE Shopping | fot. nadesłane

W odróżnieniu od innych sklepów modelu off-price, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

– „Wiem, że mieszkańcy Lublina i okolic uwielbiają polować na markowe okazje, dlatego cieszę się, że możemy im zaoferować kolejny sklep i jeszcze więcej unikatowych produktów. A ponieważ nowe dostawy będą do nas docierać aż kilka razy w tygodniu, klienci będą mogli nieustannie cieszyć się doświadczeniem zaskakujących zakupów w TK Maxx.” – mówi Kasia Seweryn, kierownik nowego sklepu TK Maxx w SKENDE Shopping.

Otwarcie TK Maxx w SKENDE Shopping | fot. nadesłane

Jutro na klientów nowego TK Maxx będą czekały liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz 700 złotych.

Wierni fani brytyjskiej sieci będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł.

Do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą odwiedzić nowy TK Maxx będzie specjalny bus, który będzie dowozić klientów z centrum Lublina do SKENDE Shopping.

Trasa busa TK Maxx: Krakowskie Przedmieście 04 – Plac Litewski 02 – Dworzec Gł. PKS 01 – Dworzec Gł. PKS 02 – Czwartek 01 – Unicka 01 – Mokrzyckiej 01 – Olimp 01 – Związkowa 01 – CH SKENDE – Krakowskie Przedmieście 04. Godziny odjazdów pod tym linkiem

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.