Julia Flisiak zaginęła bez wieści. 17-latka w czwartek wyszła z domu i ślad po niej zaginął

Zaginęła 17-letnia Julia Flisiak z Puław
Zaginęła 17-letnia Julia Flisiak z Puław

Julia Flisiak zaginęła bez wieści. Puławscy policjanci poszukują zaginionej 17-latki. Jak ustalono zaginiona 30 września wyszła z domu w Puławach i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginęła Julia Flisiak

17-letnia Julia Flisiak jest mieszkanką Puław. Dziewczyna zaginęła w czwartek 30 września bieżącego roku, po tym jak wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: Kobieta wzrostu około 178 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy długie, proste, blond. Może być ubrana w kurtkę do pasa koloru jasnoróżowego z futerkiem.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach telefon (47) 812 32 90 lub na numer alarmowy 112.

Zaginęła 17-letnia Julia Flisiak z Puław
Zaginęła 17-letnia Julia Flisiak z Puław

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.