Joe Biden przyleci do Polski. Biały Dom podał datę wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden w piątek 25 marca przyleci do Polski
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden w piątek 25 marca przyleci do Polski | fot. The White House

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden przyleci do Polski w piątek, 25 marca. O szczegółach wizyta prezydenta USA w Polsce poinformował Biały Dom.

Joe Biden Polska

Jak informuje Biały Dom, w tym tygodniu prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden spotka się w Brukseli z sojusznikami z NATO, przywódcami G7 i przywódcami Unii Europejskiej w celu omówienia międzynarodowych wysiłków na rzecz wsparcia Ukrainy i nałożenia na Rosję poważnych i bezprecedensowych kosztów jego inwazja.

Po spotkaniach w Brukseli prezydent Joe Biden uda się do Polski. Tam w piątek 25 marca w Warszawie spotka się z prezydentem Polski Andrzejem Dudą.

„Prezydent omówi sposób, w jaki Stany Zjednoczone, wraz z naszymi sojusznikami i partnerami, reagują na kryzys humanitarny i praw człowieka, który wywołała nieuzasadniona i niesprowokowana wojna Rosji z Ukrainą” – poinformował Biały Dom.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.