Joanna Krupa w weekend w Lublinie

W sobotę, 15 października w Atrium Felicity odbędzie się wielka modowa impreza. Podczas „Top Mody” w Lublinie odbędzie się wiele ciekawych, związanych z branżą atrakcji. Gwiazdą programu będzie modelka Joanna Krupa.

Sobota w Atrium Felicity przebiegnie pod znakiem mody, stylu i najnowszych trendów. W programie m.in. pokaz mody, na którym swoje kolekcje jesienno-zimowe zaprezentują marki obecne w lubelskim Atrium. Zaprezentowana zostanie również kolekcja słynnego duetu: Paprocki & Brzozowski. Wśród dodatkowych atrakcji będzie pokaz profesjonalnego makijażu, czy możliwość skorzystania z porad uznanych stylistów, m.in. Eweliny Rydzyńskiej, czy Grzegorza Blocha.

Wśród modeli i modelek będą m.in.: Ania Piszczałka – finalistka pierwszej edycji programu TOP MODEL oraz uczestniczka obecnej edycji Adrianna Daniel. Wystąpią także: zwycięzca 5. edycji Radek Pestka, a także jej uczestnik – Sebastian Zawiliński.

Gwiazdą imprezy będzie Joanna Krupa, modelka, która rozpoczynała karierę w Stanach Zjednoczonych. Ma na koncie występy na największych światowych pokazach mody, a jej sesje zdjęciowe prezentowały magazyny o globalnym zasięgu.

Imprezę poprowadzi Olivier Janiak. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

(mat. organizatora)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.