Jeździsz rowerem? Wybierz się na VI Lubelski Rajd Rowerowy. Ruszyły zapisy

Lubelski Rajd Rowerowy | fot. Informacja turystyczna w Lublinie

Już wkrótce amatorzy rowerów będą mogli wziąć udział w wyjątkowym rajdzie. Po raz szósty odbędzie się Lubelski Rajd Rowerowy. Tegoroczna edycja odbędzie się na terenie Roztocza.

Rowerzyści ucieszą się z tej wiadomości. VI Lubelski Rajd Rowerowy rozpocznie się w sobotę 29 sierpnia o godzinie 10. Trasa ma długość około 51 kilometrów i prowadzi przez Centralny Szlak Rowerowy Roztocza. Rowerzyści pokonają odcinek między Zwierzyńcem a Suścem.

Trasa prowadzi przez ciekawe krajobrazowo, przyrodniczo i kulturowo miejsca, tj. Park Zwierzyńczyk w Zwierzyńcu, Stajenną Hodowlę Koników Polskich we Floriance, kaplicę na wodzie w Górecku Kościelnym, kamieniołom Babia Dolina w Józefowie, tamę przy zalewie w Majdanie Sopockim oraz Rezerwat Nad Tanwią k. Suśca. Podczas całej trasy Rajdu uczestnikom będzie towarzyszył przewodnik turystyczny, który przybliży informacje na temat odwiedzanych atrakcji. Na mecie na rowerzystów będą czekały dodatkowe atrakcje: piknik oraz konkursy z nagrodami.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. VI Lubelski Rajd Rowerowy będzie realizowany zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego COVID-19.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.