Jeździła ponad godzine taksówką po Lublinie i słuchała piosenki Michała Szpaka

Nietypowy kurs miał pan Paweł. Jedna z klientek zażyczyła sobie jeździć taksówką przez godzinę po mieście słuchając piosenki Michała Szpaka.

Pan Paweł taksówkarz korporacji e-taxi Lublin w poniedziałkowy poranek miał nietypowy kurs. Dlaczego? Klientka zażyczyła sobie godzinną przejażdżkę po mieście z włączonym radiem, w którym ma lecieć na okrągło utwór „Color Of Your Life” Michała Szpaka.

Ta nietypowa historia szybko podbiła internet. Sam Michał Szpak dowiedział się o całym tym zdarzeniu i zaprosił pasażerkę na swój koncert.

– To prawda Pan Michał zaprosił naszą pasażerkę z osobą towarzyszącą na swój koncert – informuje e-taxi Lublin.

Korporacja taksówkarska podsumowała całą historię – To co się wydarzyło w naszym radiu jest po prostu czymś fantastycznym, e-taxi spełnia marzenia. Czy nie warto mieć czasem odrobinę fantazji?

(fot. e-taxi)

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Też bym tak chciała! 🙂 Może to być każda jego piosenka, nawet tylko kilka zwykłych słów w jego wykonaniu np. „Hello, tu poniedziałek, godz. 4 rano, czas wstawać!” 🙂 🙂 . Nawet taką piosenkę pokocham, jeżeli będzie wyśpiewana przez Michała 🙂 He, he. Czy spełni się takie skromne marzenie? 🙂

  2. To znak ze Michal Szpak rozkochal w sobie i swoich piosenkach nie jedna osobe .a poniewaz w radio nie puszczaja utworow Michala ludzie sa zdesperowani i podejmuja takie kroki. Plyta jest super.
    Dobrze ze Michal Szpak wystapi wreszcie w Lublinie juz czekam na ten koncert