Jesteś klientem jednego z tych banków? Przygotuj się na problemy w ten weekend [LISTA]

Problemy z transakcjami BLIK, wyłączenie systemów bankowości internetowej i mobilnej, a nawet ograniczenia w dostępie do wypłaty z bankomatów – z takimi utrudnieniami będą musieli liczyć się w ten weekend klienci aż dziesięciu banków.

 

W weekend 7-8 października znów czekają nas utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych. Powodem utrudnień są prace serwisowe kilku banków w jednym czasie.

 

Utrudnienia związane z przerwami technicznymi czekają klientów: ING Banku Śląskiego, PKO BP, Inteligo, Euro Banku, Credit Agricole, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Nest Banku, Banku Millennium i Volswagen Banku. Chodzi głównie o operacje wykonywane w internecie, a w niektórych przypadkach także o wypłaty z bankomatów.

 

Stopień utrudnień jest różny, w zależności od banku, ale na wszelki wypadek warto wybrać dziś gotówkę z bankomatu, by móc czym zapłacić przez najbliższe dwa dni.

 

ING Bank Śląski

Prace techniczne w tym banku wystąpią w nocy z soboty na niedzielę (07/08 października). W godzinach od 0.00 do 5.00 niedostępne będą bankomaty i wpłatomaty zlokalizowane w placówkach.

Znów z 08/09 października, w godzinach od 00.00 do 01.00 niedostępne będą: płatności BLIK, system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING w wersji mobilnej oraz system ING CardsOnLine.

 

PKO BP

W sobotę od godz. 1.00 do 6.00 na stronie internetowej nie będzie działała zakładka karty. W niedzielę w godzinach 3.00-6.00 nie będzie można korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes, a także z płatności w sklepach internetowych „Płacę z iPKO”.

W czasie trwania przerwy transakcje dokonywane przy pomocy aplikacji IKO połączonej z kontem osobistym w PKO Banku Polskim zostaną ograniczone do wypłat z bankomatów oraz płatności w sklepach stacjonarnych.

 

Euro Bank

W nocy z piątku na sobotę (06/07 października) w godzinach 23.35-03.00, będą trwały prace modernizacyjne. Nie będzie można wtedy skorzystać z serwisu online oraz aplikacji mobilnej.

 

Credit Agricole

Od godz. 21.00 w sobotę 7 października do godz. 12.00 w niedzielę 8 października wyłączone będą serwisy bankowości elektronicznej CA24 oraz ograniczony zostanie dostęp do produktów i usług banku.

 

Volkswagen Bank

Volkswagen Bank poinformował, że w niedzielę 8 października od godziny 8.00 do godziny 12.00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych, dostęp do rachunków przez internet i telefon może być utrudniony.

 

BGŻ BNP Paribas

Od piątku od godz. 14:00 do soboty do godziny 5:00 klienci korzystający z systemu Sygma OnLine powinni przygotować się na utrudnienia. Serwis będzie niedostępny.

 

BZ WBK

W BZ WBK prace prowadzone będą w niedzielę od północy do 6:00. Transakcje, które zostaną złożone w tym czasie, zostaną zrealizowane później. Nie będzie można też płacić za zakupy w sklepach internetowych, a także korzystać z systemu płatności BLIK.

 

Nest Bank

W Nest Banku prace serwisowe zaplanowano z soboty na niedzielę w godzinach 22.00-3.30. Bankowość Internetowa i Aplikacja Mobilna będą działały w trybie przyjmowania zleceń, czyli po zakończeniu prac dyspozycje zostaną przekazane do realizacji. Nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych.

 

Bank Millennium

W Banku Millenium w niedzielę od 1.00 do 4.00 nie będą działać: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK oraz internetowe, wpłaty i wypłaty kartami.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.