Jedno skrzyżowanie, dwa zdarzenia drogowe w niedługim odstępie czasu. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dwie kolizje w niedługim odstępie czasu na rondzie Dmowskiego
Dwie kolizje w niedługim odstępie czasu na rondzie Dmowskiego | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek po południu na jednym ze skrzyżowań w centrum Lublina doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W ich wyniku uszkodzone zostały cztery auta, a jedna osoba trafiła do szpitala.

Dwa zdarzenia drogowe na jednym skrzyżowaniu

Sytuacje miały miejsce w poniedziałek (31.07) około godz. 14 na rondzie Dmowskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Tysiąclecia z al. Unii Lubelskiej i ul. Podzamcze doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W każdym z przypadków interweniowali policjanci i zespoły ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż w pierwszym zdarzeniu drogowym kobieta kierująca audi poruszała się al. Tysiąclecia od strony Zamku. Po wjechaniu na skrzyżowanie uderzyła w tył mazdy. Następnie pojazdy zjechały na środek ronda, gdzie znajduje się maszt z flagą. Kobieta z audi została przetransportowana do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło na al. Tysiąclecia, w rejonie przejścia dla pieszych przy rondzie po stronie dworca autobusowego. Tam kierujący renault nie ustąpił pierwszeństwa kii, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Jeden z kierowców uskarżał się na ból szyi. Zespół ratownictwa medycznego przebadał poszkodowanego, lecz skończyło się na niegroźnym urazie.

Teraz policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności obydwu zdarzeń drogowych.

Zdjęcia

Zderzenie audi z mazdą na rondzie Dmowskiego
Zderzenie audi z mazdą na rondzie Dmowskiego | fot. Dominik Wąsik
Zderzenie renault z kią na rondzie Dmowskiego w Lublinie
Zderzenie renault z kią na rondzie Dmowskiego w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.